Futrola za Tablet Univerzalna - 7"(inci) Rozeva


Цена:
Акциска цена350.00 ден.

Опис

Футрола за 7 инчен таблет.

-Елегантна и квалитетна изработка

-Прилагодлив ротирачки заден дел 360°

-Пластифицирани држачи

-Прилагодлива основа за потпирање

Наши препораки

Ваши прегледи