Drzac za vo Avtomobil - Fly S2131W-A


Цена:
Намалена цена250.00 ден.

Опис

Држач за во автомобил со налепница за на шофершајбна.

-Безбедно држење на телефонот при возење и потреси

-Копче за олабавување и стегнување на телефонот

-Тркало за вртење и прилагодување 360°

-Дополнителни држачи под телефонот

-Прилагодливо стебло на свиткување

Препорачано

Ваши прегледи