Drzac za Telefon so Navrtka (za Tripod) - Black

Заштеди 60.00 ден.

Цена:
Намалена цена190.00 ден. Регуларна цена250.00 ден.

Опис

Држач за телефон со навртка (за трипод)

  • Компатибилен со сите видови на триподи и сталки со стандарден навој

Препорачано

Ваши прегледи