USB 32GB - Apacer AH333

USB 32GB - Apacer AH333

  • 390.00 ден.
    Единечна цена по 
Вклучено ДДВ.

Уште 1 останато !

USB Flash Drive Меморија од 32 ГБ, од брендот Apacer.

УСБ преносната меморија ви овозможува префрлување на податоци од копјутер и безбедно пренесување на било кој друг уред со усб приклучок.

Лесно, безбедно и со минимален дизајн.


Ви препорачуваме